Palečių remontas

Padėklų centras - remonto paslaugos

Naudotų padėklų rūšiavimo – remonto paslaugos. Padėklų vertės atstatymas

EPAL logo

Atvira ir efektyvi europadėklų apyvartos sistema

MTGA logo

Medinės taros gamintojų asociacija

Mediniai padėklai naudojami dėvisi, todėl laikas nuo laiko reikalingas jų resursų atstatymas. Mūsų grupės įmonė UAB “Padėklų Centras” yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, turinčių EPAL euro padėklų remonto licenciją, todėl šių padėklų ilgaamžiškumą prailginame efektyviai ir kokybiškai. „Padėklų centras“ – pagrindinis mūsų partneris, kuris užtikrina dėl kokybinių reikalavimų netinkančių eksploatuoti medinių padėklų remontą.

EPAL europadėklams taikomi aukšti techninio reguliavimo standartai, todėl jų tvarkymo darbai gali būti atliekami tik licencijuotų remonto operatorių. Darbams privaloma naudoti dimensiškai tikslius komponentus. O po remonto paletės turi atitikti tinkamumo eksploatuoti kokybės klasifikaciją.

Euro padėklų remontui naudojame tik standarto leidžiamas naujas žaliavas – lentas ar medines bei presuotų pjuvenų kaladėles. Remontui naudojamos tik EPAL licencijuotos ir testuotos vinys. Padėklas atstatomas pagal griežtus EPAL padėklų remonto standarto reikalavimus, o darbų kokybę reguliariai tikrina Bureau Veritas organizacija.

Naudotų medinių padėklų remontas tausoja gamtos resursus ir padeda Jums sutaupyti.

Mes galime surinkti jūsų naudotus euro padėklus ir, atvežę juos į savo įmonę, atlikti kokybišką atstatomąjį remontą, prailgindami jūsų padėklų eksploatacijos laiką.

Kreipkitės į mus el.paštu (info@padekluremontas.lt) arba skambinkite tel. nr.: +370 614 90646.